דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוחי גוף

ניתוחים פלסטיים כפי שאנו מכירים כיום החלו בשנות ה – 60 ומאז ענף האסתטיקה הרפואית הלך וגדל עד לטיפולים אסתטיים שלא מצריכים התערבות כירורגית כלל. האזכור הראשון של ניתוחים פלסטיים בגוף היה בשנת 1827 בו דובר על ד"ר ג'ון פטר, אשר ערך את הניתוח פלסטי הראשון בארה"ב באמצעות כלים שהוא פיתח. לאחר מכן השתלבו הניתוחים הפלסטיים בהקשר המלחמתי, כשיקום לפציעות חיילים שנגרמו מהמלחמות, באותה התקופה לא היו תקדימים לניתוחים הפלסטיים ולכן היו צריכים הרופאים לאלתר ולמצוא פתרונות אסתטיים, עליהם נשענת הרפואה עד היום.


ד"ר ברגר יוסף, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית, מעמיד לרשותכם מגוון של טיפולים פלסטיים שונים, לצד רמת מקצועיות גבוהה ביותר. ניסיונו הרב של ד"ר ברגר בתחום הפלסטיקה, מאפשר לו להציע לכלל מטופליו ומטופלותיו פתרונות, המותאמים באופן אישי לכל אחד ואחת מהם.


לצד כל אלה, מעמיד ד"ר ברגר לרשות לקוחותיו פתרונות שונים, המשפרים את מראה עור הפנים ומשווים לו מראה חלק, צעיר וזוהר יותר. בעזרת טיפולי בוטוקס, מילוי קמטים ושפתיים, טיפולי פילינג והסרת כתמי עור בלייזר מיוחד, נהנים לקוחותיו מתוצאות נהדרות ולאורך זמן.בתחום עיצוב הגוף, מציע ד"ר ברגר ניתוחים פלסטיים, כגון:
ניתוח מתיחת בטן
ניתוח שאיבת שומן
ניתוח עיצוב ירכיים
ניתוח עיצוב זרועות
ניתוח הסרת עודפי עור
ניתוח עיצוב גוף


התקשר/י וקבע/י פגישת ייעוץ לא מחייבת עם ד"ר ברגר.

ניתוחי גוף ניתוחי גוף ניתוחי גוף
ניתוחי גוף ניתוחי גוף ניתוחי גוף