דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...
מנתח פלסטי

ד"ר ברגר יוסף ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית

הופכים חלום למציאות

 

גורמים רבים משפיעים על חיינו, אחד מהם הוא הרגשתנו לגבי עצמנו. שינוי ושיפור עצמי מתחילים, אמנם, בטיפול חיצוני, אך מובילים, בסופו של דבר, להגשמה אישית. ד"ר יוסף ברגר מציע לך טיפול מקצועי, אמין ודיסקרטי, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, בשילוב ייעוץ מקצועי והקפדה על בריאותך וביטחונך. 

 

פגמים פיזיים בדרך כלל גובים מחיר רגשי לכן המיקוד הראשוני של ד"ר ברגר הוא בפגישת ייעוץ מקדימה על מנת לאבחן את היקף הבעיה והצורך הטיפולי בה, לא תמיד זה נגמר על שולחן הניתוחים הפלסטיים ובמרפאתו של ד"ר ברגר מוצעים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים משלימים במידה ואין צורך בהתערבות כירורגית או בכלל לשיפור המראה הכללי, טיפולים אלו נעשים בצורה דיסקרטית והם מתאימים כמובן גם לגברים וגם למגזר הדתי.

 

ד"ר יוסף ברגר


                                      


ד"ר יוסף ברגר - בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית בירושלים. 
 
ד"ר ברגר הינו מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עשרות שנים של ניסיון והשתלמויות בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית הביאו את ד"ר ברגר למקצועיות ומיומנות בתחום ותוצאות טיפוליו מדברות בעד עצמן.  
 
תחומי עיסוק ופעילות: 
  • רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בית החולים רמב"ם.
  • לשעבר מנהל שירות כירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים פוריה(עד 2014), חבר בוועדת בחינות ההתמחות להכרה בתואר "מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית" מטעם המועצה המדעית. 
  • מנהל שתי מרפאות פרטיות. 
  • מנתח בבתי חולים פרטיים יוקרתיים, מבצע מאות ניתוחים פלסטיים ואסתטיים בכל שנה - בעל ניסיון רב בתחום. 
  • משתתף פעיל ומרצה בכנסים בארץ ובחו"ל, מקפיד להתעדכן בחידושי המקצוע אצל מיטב המומחים בעולם וכן נותן חוות דעת מומחה בבתי משפט, בנושאי תביעות על רקע ניתוחים פלסטיים.
  • בוחן ומכין מסיימי התמחות לבחינה.