דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

שאיבת שומן או דיאטה??

כמה פעמים שמעת מרופא/ה או תזונאי/ת שמומלץ לרדת במשקל כדי לשמור על הבריאות? לא מעט.. 
זה לא פשוט, לשנות הרגלי אכילה, להחליף מקורות תזונה ולהקפיד על פעילות גופנית, לא נעים ולא כולם בנויים לזה. ניתוח שמוציא שומן מהגוף הוא גם אסתטי וגם מסייע לבריאותכם. 

הסרת ק"ג שומן מהגוף שוות ערך ל 9000 קלוריות, 5 ק"ג שווים ל 45000 קלוריות!!! 

בשאיבת שומן מוציאים שומן נקי, לא נוזלים, לא חלבונים ולא מרכיבים אחרים, נטו שומן. אותו שומן שמצטבר באזורים הכי פחות מחמיאים של הגוף, בטן, מתניים, צידי ירכיים ועוד. ניתוח שאיבת שומן הינו ניתוח לעיצוב הגוף שמטרתו אסתטיקה, ההליך מבוצע ע"י שאיבת שומן או כריתת שומן ועור עודף, בדיוק כמו בניתוח מתיחת בטן, זרועות וירכיים.

כיום גובר הטרנד לחפש פתרונות קלים יותר ופחות פולשניים, זה נחמד, אך פחות יעיל בפועל מאחר שפחות שומן מתפרק וגם לא תמיד ניתן להוציא את השומן מהגוף בדרכים לא פולשניות.

כמובן שאין תחליף לדיאטה ותזונה נכונה תמיד צריכה להיות בסדר העדיפויות, יחד עם זאת היתרון בהוצאת שומן באמצעות שאיבה הוא השיפור המשמעותי שמתקבל בעיצוב הגוף – תוצאה שלא ניתן להשיג בדרכים אחרות באותו פרק זמן.

ד"ר ברגר מציע במרפאתו מגוון פתרונות פלסטיים מתקדמים, הטכנולוגיה הרפואית התפתחה משמעותית בשנים האחרונות והידע הרב שצבר ד"ר ברגר ונסיונו בתחום מביא לתוצאות פנומנליות.