דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוחים אסתטיים לגברים

זה הרי לא סוד שלאסתטיקה הרפואית אין בלעדיות על המין הנשי. כולנו חלק מהטבע ועל כולנו חלים חוקי כח המשיכה, ההתבגרות ונזקי הזקנה. כל אדם בנוי בצורה אחרת ולא כולנו מרוצים ממה שקיבלנו. אם בעבר ענן הסודיות היה הכרחי לגבר שביקש להיכנס לקליניקה לטיפול אסתטי או ניתוח אסתטי, נראה כי היום המודעות העצמית של גברים גבוהה לא פחות מנשים והם מגיעים באופן גלוי ופתוח לשפר את המראה שלהם ולטפל בפגמים אסתטיים. מה גם שבמרפאה לכירורגיה פלסטית מטפלים בבעיות רפואיות "לגיטימיות" כמו גידולי עור, שומות וכד'.


אחד הטיפולים פורצי הדרך לגברים הוא ניתוח חזה. מסיבות התפתחותיות, גנטיות וכו' ישנם גברים עם חזה בולט החוצה או פטמות לא סימטריות, גדולות מידי, רחוקות וכד', בניתוח קצר ניתן לטפל בכל הפגמים הלא אסתטיים ולהחזיר את הביטחון ללכת עם חזה זקוף.           


בתחום הניתוחים האסתטיים לגברים, מציע ד"ר ברגר :


ניתוח הקטנת חזה לגבר
ניתוח עפעפים
ניתוח אף
הצמדת אוזניים בולטות


התקשר/י וקבע/י פגישת ייעוץ לא מחייבת עם ד"ר ברגר.

ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים
ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים
ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים ניתוחים אסתטיים לגברים
ניתוחים אסתטיים לגברים