דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

יש לי שתלים בחזה – אפשר להפסיק לשים חזייה?


האומנם??

לא משנה כמה זמן קיים ההליך הכירורגי של ניתוחי חזה בעולם ובמודעות שלנו, תמיד תעלה סביב הנושא שאלת השאלות: האם אפשר להיפרד לשלום מהחזייה? המחשבה הרווחת היא שברגע שמרימים את החזה כבר אין עוד צורך לספק לו תמיכה, ההיפך הוא הנכון!

הכנסת שתלים לחזה ממלאת אותו, פורסת ומותחת את העוד והשדיים מזדקפים. כמובן תלוי מה מידת הרפיון, אבל גם בשילוב עם הרמת חזה נקבל לרוב מראה זקוף. 

ומה הלאה?
למרבה הפלא לשתל הסיליקון אין כוחות עילוי, נהפוך הוא, לרוב הוא כבד יותר מרקמת שד טבעית ומה שמחזיק אותו זה השד, רקמת השד, העור וההצטלקות שנוצרת סביב השתל. 

מדוע אם כן חלק מהשדיים עם השתלים נותרים זקופים בעוד הרוב נופלים? 
הסיבה לכך טמונה ברקמות שלנו אשר אינן זהות בין אישה אחת לאחרת, אצל חלקן הרקמות חזקות יותר ובזכותן השד יכול לשאת במשקל ולהישאר יציב וזקוף ואילו אצל אחרות הרקמות חלשות יותר, הקושי לשאת את משקל השד גדול יותר ולכן השד נופל. לזה נלווה תהליך ריפוי טבעי אשר שונה מאישה אחת לאחרת ותורם אף הוא לעמידות החזה.
גם המנתח הפלסטי המוכשר ביותר יכול לחזק, לעצב ולתפור, אך אינו יכול לשנות את יכולת הריפוי של הגוף, את הביולוגיה של ריפוי הפצע ואת התכונות התורשתיות. 

שתלים גדולים מכבידים על השד הטבעי ומאיצים את תהליך הנפילה.

איך ניתן למנוע זאת?
להקפיד ללבוש חזייה איכותית שתשמור על יציבות השד ותישא במשקלו.