דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

השתלים קלים ששינו את חיי

לפני כ- 10 שנים אחרי 35 שנות חיים ו-3 לידות (כיום אני אמא לארבעה), עם חזה שטוח לגמרי ומעל 7 שנים של הנקה (הנקתי את שלושת ילדיי מעל שנתיים כל אחד) עברתי הגדלת חזה.
הייתי מאושרת, הרגשתי שלמה יותר עם הגוף שלי.
אך לא לגמרי – המרחק בין השדיים היה גדול מידי, גיליתי עם הזמן חוסר סימטריה וצד אחד צנח מעט, המראה של השדיים (אני מאוד רזה) היה מאוד פלסטי כמו שני כדורים.
ילדתי את בני הרביעי ואז החלטתי שצריך שינוי.
ופניתי להחלפת שתלים.

ד״ר ברגר פתר לי את הבעיה:
תיקן את חוסר הסימטריה, הקטין את המרווח בין השדיים, תיקן את חוסר השוויון בצורת השדיים תיקן את הצניחה ואפילו התחושה בעור השד חזרה.
מה שעזר לכל זה – היה כמובן מיומנותו ומקצועיותו של ד״ר ברגר וגם השתלים הקלים של חברת G&G הנקראים בי לייט.

השתלים קלים ב -30% לעומת שתלים רגילים מה שאפשר להגדיל את המידה אך בו זמנית להקטין את משקל השדיים (משקל נמוך שומר מפני צניחה של השדיים ומפני מתיחת יתר של עור החזה).

אני מרגישה נפלא, לא נראית עם שני כדורים, אלא עם מראה טבעי מושלם של השדיים.
גם במקרים בהם אני ללא חזייה אני לא מרגישה כובד בחזה בזכות השתלים הקלים ובזכות עבודתו המקצועית והמוקפדת של ד״ר ברגר.

אני יודעת שלא לכל אחת זה מתאים, מה גם שהעלות של השתלים הקלים גבוהה יותר,
אני מאושרת ממה שעשיתי.