דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים

 

בשלב מסוים בחיים, השנים נותנות אותותיהן ונזקי הזמן מתחילים להופיע. כל אדם בין אם גברים או נשים הם בעלי מבנה גנטי שונה, כך הופעת נזקי הגיל מאוד אינדיבידואלית לכל אחד. ניתוח מתיחת פנים מתמקד במתיחת שרירי הצוואר ובהרמת הפנים. לאחר הליך כזה הפנים עוברות שינוי משמעותי והמראה צעיר בשנים. רבות. חשוב לדעת כי בניתוח מתיחת פנים הוא בעיקרו הרמת פנים – הרמה של הרקמות שנפלו. הרמה זאת מושגת בעזרת ניתוח בשתי שכבות, כשהרמה ומתיחה של רקמת החיבור והשרירים התת עוריים הם העיקר בה. ההתערבות בכירורגית בשכבה זאת אחראית לכך שהניתוח יחזיק 10 עד 15 שנה, ובעצם גם יותר: אחרי 15 שנה תיראי כמו לפני הניתוח אך תהיי מבוגרת ב 15 שנה!


נשים רבות חוששות משינויי, אך זהו שינוי זמן לאחור: למראה שהיה לפני 15-20 שנה.

חשוב לדעת שבניתוח מתיחת פנים ניתן לשלב טיפול בעפעפיים, מצח, קילוף העור ואיברים סמוכים כמו אוזניים ואף.. אם גם בהם צריך לטפל, כמו כן ניתן לשלב גם טיפולים אסתטייםעדיף ניתוח מתיחת פנים משולב לתוצאה מושלמת, בעלות מופחתת ותקופת החלמה חופפת.

 

אילו סוגי ניתוחים למתיחת פנים יש?
 
1. ניתוח מתיחת פנים קלאסי – ניתוח מתיחת פנים בסיסי בו יוצרים את החתך באזור האוזניים.
2. ניתוח מתיחת פנים משולב – ניתוח קלאסי של מתיחת פנים בו משלבים טיפולים אסתטיים אחרים או ניתוחי פנים אחרים, כגון: 

    ניתוח הרמת עפעפיים, מצח, הרמת גבות, הזרקת שומן וכו'. הזרקת השומן מחזירה מראה צעיר ללחיים שנפלו והידלדלו.
3. מיני ניתוח פנים – גרסה מצומצמת של ניתוח מתיחת פנים קלאסי. מתאימה לנשים עם צוואר שמור יחסית.
4. ניתוחים משלימים: במצבים מסוימים ניתן לבצע מתיחת צוואר, הרמת גבות ואף כריתת קפלי עור נפולים ללא צורך במתיחת פנים מלאה.


הליך הטיפול

בניתוח מתיחת פנים השלב הראשון הוא הפרדת עור הפנים והצוואר. לאחר הפרדת העור מותחים את הכפלים שנוצרו מתחת לעור וגורמים לצניחתו. המיקוד הוא מלמטה למעלה – מתחילים בצוואר, לאחר מכן מרימים את הרקמה התת עורית החזקה ואת שרירי הצואר ובשלב האחרון מסתירים או מסלקים עודפי עור.

 

היכן מבצעים את החתכים בניתוח?

החתך מתחיל באזור הרקה, עובר בסמוך לקדמת האוזן ומסתיים מאחורי האוזן.

בתום ניתוח מתיחת פנים תופרים את החתכים באמצעות תפרים שמרביתם נספגים.

כשבוע לאחר הניתוח מוציאים את התפרים הבודדים שצריך להסיר.. 
 
 
פרטים טכניים:
הרדמה: ניתוח מתיחת פנים מאינו בוצע בהרדמה כללית אלא בטשטוש עמוק והרדמה מקומית. כך המטופל/ת לא חש/ה בכאב וההתעוררות קלה יותר. 


משך הניתוח:  בין שעתיים לארבע שעות.


אשפוז: הניתוח כרוך באשפוז ללילה אחד, על מנת להיות בפיקוח לאחר הניתוח.


תופעות לוואי / סיכונים: ניתוח מתיחת פנים כמעט אינו כואב. לאחר הניתוח תהיה תחושה של לחץ בפנים, בעיקר באזור הצוואר עקב מתיחת שרירי הצוואר, התחושה הזאת יכולה ללוות אותך עד שבועיים לאחר הניתוח. תופעה שכיחה נוספת היא חוסר תחושה באזור הלחיים, התחושה חוזרת עם הזמן.


היגיינה לאחר ניתוח: חשובה והכרחית לריפוי הצלקות, ניתן לחפוף ולרחוץ פנים במים וסבון גם באזור הניתוח, רק לעשות זאת בעדינות.


חזרה לשגרה: ניתן לחזור לשגרת עבודה לאחר כשבועיים מיום הניתוח.

 

בהצלחה!!!

 

מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים
מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים
מתיחת פנים מתיחת פנים מתיחת פנים
מתיחת פנים