דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

מתיחת בטן

 
בטן בעלת עור עודף רפוי הוא מראה בלתי אסתטי לחלוטין. ירידות דרסטיות, עליות וטלטלות במשקל גורמות להיווצרות עור עודף. כמו גם אצל נשים הריונות בכלל ולאחר לידות בניתוח קיסרי בפרט הבטן הופכת להיות רופסת ומידלדלת.
 
ניתוח מתיחת בטן צובר תאוצה בקרב נשים וגברים שסבלו בעבר מעודף משקל, עברו ניתוח לקיצור קיבה (שרוול או אחר) והסירו משקל רב מגופם. כיום ב 2014, אנו יודעים לבצע ניתוחים לעיצוב הגוף – בטן, ירכיים, זרועות, פנים, שדיים, צוואר, להסיר את עודפי העור ולעצב את הגוף. מתיחת הבטן היא גולת הכותרת של טיפול זה, אשר נעשה ברמת בטיחות גבוהה ומיעוט סיכונים.
 
אחרי כל הדיאטות והביקורים בחדר כושר שלא הביאו למראה מתוח ומוצק יותר... 
 
על מנת להשיג מראה מתוח, מוצק והדוק יותר יש לטפל בשלושה מרכיבים עיקריים בעת ובעונה אחת:
1. השרירים באזור הבטן
2. העור
3. שכבות שומן אם ישנן 
 
כיום ניתן לשלב בניתוח מתיחת בטן גם שאיבת שומן. ניתוח מתיחת בטן נועד להסיר עודפי עור מיותרים ולצמצם היקפים. שרירי הבטן מהודקים כך שקו המותן מודגש מחדש והבטן נאספת פנימה. ניתוח מתיחת בטן צובר תאוצה בקרב נשים וגברים שסבלו בעבר מעודף משקל, עברו ניתוח לקיצור קיבה/שרוול והסירו משקל רב מגופם.
 

 
הליך הטיפול:
 
בתהליך ניתוח מתיחת בטן מסולקים עודפי עור שבין הטבור לשיער הערווה וכן בצדדים בין עצמות האגן. ניתוח זה מותיר צלקת לרוחב הבטן התחתונה, ד"ר ברגר דואג באדיקות שהצלקת תהיה מתחת לקו הביקיני כך שהמראה האסתטי לאחר הניתוח יהיה מושלם. הצלקות עלולות להתרחב מעט בגלל המתיחה אך עם הזמן הן תתבהרנה, חשוב מאוד לא לחשוף את הצלקת לשמש לריפוי תקין ותוצאה אסתטית.
 
סיכונים / תופעות לוואי:
 
מתיחת בטן הוא ניתוח נפוץ במיוחד אולם כבכל הליך כירורגי טמונים בו גם סיכונים ולכן במהלך הייעוץ יבהיר ד"ר ברגר גם את הסיכונים הכרוכים בכך כגון: איסור מוחלט בעישון לפני ואחרי הניתוח, פעילות גופנית לאחר הניתוח והפסקת תרופות מסוגים שונים (הורמונים למשל) לפני הניתוח באם יש צורך בכך.
 
בין השאר עלולה מתיחת בטן לגרום לנפיחות (זמנית אומנם) באזור המנותח, דימומים מקומיים, סרומה (הצטברות נוזלים) תופעה שכיחה ביותר שיש לנקז בעזרת נקז, אובדן תחושה זמני באזור המנותח וסיבוך נדיר במיוחד באנשים בריאים ושאינם מעשנים - נמק עור, שעלול לקרות בעיקר אצל מעשנים.  
 
מרכיב מרכזי בהצלחת הניתוח הן ציפיות ריאליות ובחירת מנתח מיומן ביותר ולכן פגישת הייעוץ עם ד"ר ברגר לפני הניתוח חשובה ביותר, במהלך פגישת הייעוץ ייבחן ד"ר ברגר את המצב הבריאותי של המטופל/ת וכמו כן יינתנו וייבחנו האפשרויות המתאימות ביותר עבורו/ה.  לפעמים ניתן להסתפק במתיחת בטן חלקית ולא מלאה ותבחן האפשרות האם יש לשלב שאיבת שומן בניתוח. תיאום ציפיות בירור המצב הבריאותי של המנותח/ת המיועד/ת והחלטה משותפת של מורכבות הניתוח הן חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בתהליך עצמו.
 
לאחר הניתוח:
 
לקראת סיום הניתוח יחדיר ד"ר ברגר נקזים שמחוברים למיכלים קטנים עשויי סיליקון שאותם יצטרך המנותח/ת לרוקן לאחר שרשם את הכמות שהצטברה בד"כ למשך יום אחד עד חמישה ימים בהתאם לניקוז, הוצאתם ע"י משיכה קלה אינה כרוכה בכאב. לאחר הניתוח יש ללבוש חגורת בטן אלסטית רחבה למשך כשבועיים המשמשת בד"כ להקלה על כאבי הגב, לעזור בתמיכת דופן הבטן ולהפעיל מעט לחץ שיקטין את הצטברות הנוזלים (סרומה) בדופן הבטן.
 
משך החלמה:
 
ההחלמה מניתוח מתיחת בטן אורכת בין שבועיים לשלושה שבועות, מומלץ ביותר לרדת מהמיטה כמה שיותר מהר ואסור לשאת משאות כבדים למשך חודשיים. בימים הראשונים קשה להתיישר, תופעה זו נובעת מהידוק וחיזוק שרירי הבטן. ההרגשה זמנית בלבד. התפרים נמסים כמעט כולם ויש צורך להגיע לביקורת לפי צורך ודרישת ד"ר ברגר.
כמו כן ניתן להקל על הכאבים בשני אופנים: האחד משככי כאבים באופן תדיר כל כמה שעות והשני ע"י החדרת צינורית הזליפה חומר הרדמה לדופן הבטן במשך שלושה ימים.
 
זה אולי הניתוח המדהים ביותר  ביכרורגייה פלסטית אסתטית. הוא משפר תפקוד, אפשרויות לבוש ובגד ים, יכולות של פעילות גוף וכמובן שיפור בדימוי העצמי.
 
בהצלחה !
מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן
מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן
מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן