דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוח אף

ניתוחי אף – כדי ליהנות ממראה מעוצב ומתאים

 

ניתוח אף נועד לאנשים אשר לא מרוצים מאפם, בין אם זה גודל או צורת האף. במסגרת ניתוח זה ניתן להקטין או להגדיל את גודל האף, ניתן לשנות את צורת קצה האף או גב האף, ניתן להצר את הנחיריים ולשנות את הזווית בין האף לשפה העליונה ועוד. ניתוחים פלסטיים  המוצעים על ידי פלסטיקאים בכירים, מאפשרים לכם ליהנות ממראה נהדר, טבעי ומתוצאות מרשימות במיוחד. חשוב לזכור, כשמתעניינים בניתוחים פלסטיים, צריך לדעת למי לפנות, וכדאי ללכת למנתח פלסטי בכיר בעל ניסיון. 

מהו ניתוח אף ?

 

ניתוח אף הינו הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בעולם. מטרתו לשנות את צורת האף, ולהתאימו למבנה הפנים, או לשיפור הנשימה עקב הפרעות נשימה וכדומה. הוא  מבוצע בהרדמה מקומית או כללית. כמובן שלפני הניתוח כמו בניתוחים פלסטיים אחרים, יש חשיבות רבה לפגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי על מנת לגשר בין רצון המטופל ליכולת והידע המקצועי של הפלסטיקאי. כיום ישנה שיטה נוספת לניתוח אף והיא ניתוח אף בשיטה הפתוחה.

 

 למי מתאים ניתוח פלסטי באף ?


כאמור, ניתוחים באף הינם בין הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם כולו. ניתוח פלסטי מסוג זה מוצע על ידי פלסטיקאים רבים, המתמחים בתחום זה. האף שלנו, בהיותו בולט ונראה לעין, מושך אליו תשומת לב ומשפיע על מראה הפנים שלנו באופן משמעותי. במקרים בהם מדובר באף גדול, מחודד מדי או גבנוני, ישנה אפשרות לבצע ניתוח , על מנת לשוות לפנים מראה יפה יותר, כך שאפנו יתאים באופן הנכון ביותר לפנים. בין אם מדובר במקרים של אף עקום או אף בעל צורה חריגה במיוחד, ובין אם מדובר באף שנפגע כתוצאה מתאונה, ניתוח כזה  הינו פתרון מצוין, המאפשר ליהנות מתוצאות נהדרות. הקדמה הטכנולוגית והחידושים הרפואיים השונים, מהם נהנה תחום הפלסטיקה, הם הזדמנות ליהנות מתוצאות מרשימות. ניתוח באף, שמוצע בדרך כלל מטעמים אסתטיים, מתאים גם במקרים של קשיי נשימה, הנובעים, לרוב, ממבנה לא תקין של מחיצת האף. גם במקרה כזה נכנס מנתח פלסטי לתמונה.


צור קשר
או צלצלו עכשיו - 072-3902708


מתי אפשר לבצע את הניתוח ?


ניתוח אף הינו הליך כירורגי לכל דבר. במקרים רבים, מביא איתו הניתוח, מלבד מראה הפנים החדש, גם תחושה אישית נוחה יותר. אם אתם מעוניינים בניתוח מסוג זה, פנייה אל פלסטיקאי מומחה ומקצועי הינה הצעד הנבון ביותר. הניתוח יכול להתבצע החל מגיל 16, אז מסיים, בדרך כלל, האף לגדול ולהתעצב. ניתן לבצע את הניתוח בגילאים מאוחרים יותר, אולם חשוב לזכור, כי ככל שמקדימים לבצעו, כך ניתן ליהנות מתוצאות טובות יותר, שכן בגיל צעיר העור אלסטי ומאפשר תוצאות מדויקות יותר בעת הניתוח. במסגרת המפגש עם ד"ר ברגר, תיבחנה האפשרויות השונות ועיצובי האף השונים, על מנת לתוצאות הטובות ביותר ומהפתרון המתאים והנכון ביותר למראה הכולל של פניכם. מטרתו המרכזית של הניתוח היא כמובן ליצור אף בעל מראה נאה ומעודן יותר, אולם חשוב שזה ייטמע באופן המושלם ביותר בפנים וייראה טבעי ככל הניתן.

 

לפנות אל המומחה – ד"ר יוסף ברגר


אם אתם מעוניינים לבצע ניתוח אף, וליהנות מתוצאה מושלמת, מרפאתו של ד"ר יוסף ברגר עומדת לרשותכם. ד"ר ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית, הינו בעל ניסיון עשיר בתחום הפלסטיקה ומשמש כרופא בכיר בבית החולים רמב"ם ומנהל השירות לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים פוריה. ד"ר ברגר, בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאוניברסיטה העברית, מציע לכם רמת מקצועיות גבוהה בכל הקשור לניתוחים פלסטיים, יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך וכן טכנולוגיה חדישה, מתקדמת ובטוחה, לצד פתרונות רפואיים יעילים במיוחד.

ניתוח אף ניתוח אף ניתוח אף ניתוח אף
ניתוח אף ניתוח אף ניתוח אף
ניתוח אף

צור קשר