דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

פטמות שקועות

פטמות שקועות – מדוע זה קורה ומהן דרכי הטיפול?


ניתוחי החזה הפכו בשנים האחרונות למובילים ברשימת הניתוחים הפלסטיים. אחד מהם הוא ניתוח העוזר להתמודד עם מקרים של פטמה שקועה. אם אתן או אתם סובלים מבעיה זו, במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית, תוכלו למצוא את הפתרון המתאים לכם ביותר.מדוע זה קורה?


ישנן לא מעט נשים וגם לא מעט גברים, הסובלים מתופעה של פטמה שקועה. בדרך כלל מדובר בתופעה אסתטית, המלווה בתחושת חוסר נוחות ובפגיעה בביטחון העצמי. במקרים נדירים ביותר, פטמות שקועות הן סימן לסרטן השד (בעיקר כשמדובר בפטמות שהיו בולטות ושקעו). תופעה של פטמות שקועות יכולה להיות מולדת, אך גם עשויה להופיע במשך הזמן. ישנם מקרים של פטמה שקועה אחת, ולעיתים אלו שתי הפטמות ששקועות.האפשרויות השונות לטיפול בפטמות שקועות


במקרים של פטמות שקועות מוצעות דרכי טיפול מגוונות, בהתאם לחומרת המצב. כשמדובר במקרה של פטמה שטוחה או שקועה, היוצאת בקלות, ניתן להיעזר בחומר מילוי מיוחד, המוזרק ישירות לבסיס הפטמה. במסגרת טיפול זה, הנעשה בהרדמה מקומית, מתבצע הליך של עיצוב הפטמה מחדש. במקרים של פטמות שקועות מעט, או כאלו היוצאות החוצה על ידי הפעלת לחץ, מוצע הליך כירורגי, הכולל את עיצובה של הפטמה השקועה על ידי הוצאתה וביצוע של תפירה תת עורית, על מנת למנוע את שקיעתה חזרה. ישנם מקרים בהם נעשה שימוש בשתל סיליקון, המוחדר אל הפטמה ומאפשר את הבלטתה החוצה. במקרים קשים יותר מוצע ניתוח פלסטי מיוחד, הכולל ביצוע חתך בבסיס הפטמה, הפרדתה מהרקמה שתחתיה ומשיכתה כלפי חוץ.


בהמשך, תפירה תת עורית המונעת את שקיעתה חזרה. בדרך כלל מדובר בניתוח תחת הרדמה מקומית, שאורך כחצי שעה. הסיכונים ותופעות הלוואי, העשויים להופיע בעקבותיו אינם רבים, ויכולים לכלול שטפי דם או נפיחויות באזור המנותח. במקרים נדירים, הניתוח יכול לפגוע בתחושה בפטמה. מכיוון שמדובר בניתוח קל יחסית, תקופת ההחלמה קצרה וקלה גם כן.


חשוב לדעת: בניתוח זה מנותקות לרוב צינוריות החלב ולכן הנקה לא תתאפשר ברוב המקרים. עם זאת, יש לזכור שמי שסובלת מפטמות שקועות בדרך כלל גם איננה יכולה להניק מלכתחילה והשקיעה בעצמה עלולה לפגוע בהנאה המינית בתחושה בפטמה. בדומה לכל ניתוח אחר, גם בניתוח מסוג זה או בבחירתו של ההליך המתאים, ישנה חשיבות רבה לפנייה אל רופא מומחה, בעל ניסיון והכשרה מתאימה.

בין אם מדובר בנשים או בגברים, אין סיבה להמשיך ולסבול. ד"ר יוסף ברגר, בעל ניסיון של שנים בתחום זה, מזמין אתכם להיעזר במגוון הפתרונות המתקדמים שמציע, וכל זאת, תוך התאמה מדויקת למצבכם ולבעיה ממנה אתם סובלים.


Google+