דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הקטנת חזה

 

ניתוח הקטנת חזה – מהו ולמי הוא מתאים?

 

ניתוח הקטנת חזה נחשב כהליך כירורגי נפוץ מאד בשנים האחרונות, אליו פונות נשים רבות בעלות שד גדול מאד ונפול. ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית, מציע לכן ניתוח הקטנת חזה, וכל זאת לצד רמת מקצועיות גבוהה ביותר.


  מהו ניתוח הקטנת חזה?

 

נשים רבות בעלות שד גדול מאד עשויות לסבול מבעיות רפואיות שונות, כמו כאבי צוואר וגב, כמו בעיות הנובעות ממשקלו העודף של השד, כמו עיוות ועקמת של עמוד השדרה ועוד. מלבד בעיות פיזיות אלו, עלולות להיווצר בעיות פסיכולוגיות, העשויות לגרום להסתגרות או להימנעות מפעילות גופנית, ובמיוחד כשמדובר בנערות צעירות. ניתוח הקטנת חזה, המוצע על ידי רופאים פלסטיים מומחים בתחום, כולל את הסרת השומן והעור מהשדיים, הסרה המובילה להקטנתם של שדיים אלה, עד לכדי קבלת מראה מוצק יותר ותחושה קלה יותר. בנוסף, יכול ניתוח הקטנת חזה לכלול גם את הקטנת העור הכהה שסביב הפטמה (העטרה). מדובר בהליך כירורגי יעיל במיוחד, המעניק למנותחת שדיים קטנים יותר ומעוצבים יותר, המתאימים לגופה ויוצרים מראה פרופורציונאלי יותר. 

כיצד מתבצע ניתוח הקטנת חזה?

 

בדומה לניתוח הגדלת חזה, גם ניתוח זה מתבצע רק לאחר שהשדיים הגיעו לשיא התפתחותם (מגיל 18 והלאה) ולא לפני כן. אולם, ישנם מקרים, הנחשבים נדירים מאד, בהם הניתוח מתבצע לפני כן (מגיל 16). כך או כך, במסגרת של פגישת ייעוץ ראשוני, ניתן לבחון את מצבם של השדיים, ובהתאם להחליט על ההליך הכירורגי המתאים. במסגרת הניתוח מוסרות רקמות שומן ועור והפטמה מוזזת בהתאם, לצורך קבלת מראה שווה ומתאים. במקרים בהם העור אינו רפוי ניתן להקטין את החזה במידה מתונה על ידי שאיבת השומן מתוך השד ללא צורך בחתכים כמעט על פני השד. רקמת השד העודפת שמוציאים מהשד תמיד תישלח לבדיקה, כדי לוודא שלא היה במקום גידול. בכל מקרה, ניתוח הקטנת חזה כולל גם את הרמת החזה (עיצובו והרמתו). הניתוח מתבצע בהרדמה כללית ואורך בין שעתיים לשלוש שעות. בדומה לניתוחים אחרים, כמו הגדלת חזה, גם לניתוח זה עשויים להתלוות סיבוכים, אולם אלה נדירים ביותר. 

  


           בדרך כלל, לאחר הניתוח, תישאר המנותחת לאשפוז לילה בבית החולים, ולמחרת תוסר החבישה והמטופלת תלבש חזיית ספורט מיוחדת לתמיכה בשדיים. הכאבים המלווים לניתוח זה קלים במידה מפתיעה בשל טכניקת הניתוח המתקדמת, המאפשרת לחזור לעבודה לאחר כשבוע עד עשרה ימים. לפעילות ספורט נמרצת ניתן לחזור לאחר כשישה שבועות. 
חשוב לדעת: הניתוח עלול לגרום לפגיעה ביכולת להנקה. 

אם אתן מעוניינות בניתוח של הקטנת חזה, אתן מוזמנות להגיע אל אחת ממרפאותיו של ד"ר ברגר, ולקבל את כל המידע הדרוש לכן, על מנת לבחור בצעד הטוב ביותר. ניסיונו הרב של ד"ר ברגר בתחום זה, מאפשר לו להציע טיפולים מקצועיים, המותאמים באופן אישי לכל מטופלת ומטופלת, וזאת לצד קבלת תוצאות מצוינות.  
 הקטנת חזה הקטנת חזה הקטנת חזה הקטנת חזה הקטנת חזה הקטנת חזה
הקטנת חזה הקטנת חזה הקטנת חזה
הקטנת חזה הקטנת חזה הקטנת חזה