דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוחים לעיצוב הגוף

עיצוב הגוף – ליהנות מפתרונות פלסטיים מתקדמים במיוחד


ההתקדמות הרבה בתחום ניתוחי עיצוב הגוף מאפשרת לרבים למצוא את הפתרונות המתאימים והיעילים ביותר, העוזרים להם להתמודד עם מצבים ומקרים שונים. במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל עשרות שנות ניסיון בתחום, מציעים לכם מגוון של פתרונות פלסטיים שונים, לרבות ניתוח עיצוב הגוף. הטכנולוגיה המתקדמת, המוצעת בתחום הרפואה הפלסטית, הטיפול המקצועי, האמין והדיסקרטי של ד"ר ברגר והתאמתו של הפתרון המתאים ביותר בהתאם לצרכיו של כל לקוח ולקוח מאפשרים להציע ללקוחות הרבים את השירות המתאים והנכון ביותר.

מהו ניתוח עיצוב הגוף?

ההתקדמות הרבה בתחום הכירורגיה הפלסטית ואסטתית במקרים של ירידה ניכרת במשקל, הביאה להיווצרותו של ענף בכירורגיה הפלסטית ואסטתית המשחזרת, העוזר להתמודד עם האתגר, אותו מציגים מטופלים אלה. הפתרונות האסתטיים השונים עוזרים להתמודד עם מקרים של ירידה ניכרת במשקל, המובילה להצטברותם של עודפי עור וקפלים רבים. 
ירידה במשקל של עשרות קילוגרמים, גורמת למצבים של צניחת העור בפנים ובצוואר, של התרוקנות ואף צניחת השדיים, הן אצל נשים והן אצל גברים, וכן לעודפי עור באזורים שונים בגוף. במקרים אלה, למרות ירידה ניכרת במשקל, סובלים מתחושה של חוסר נוחות, חוסר ביטחון ואף ממראה שאיננו אסתטי, במצבים רבים. ניתוח עיצוב הגוף כולל אלמנטים שונים, העוזרים בסילוק עודפי העור מאזורים רבים בגוף ומאפשרים את עיצובו וחיטובו של הגוף מחדש. ניתוח עיצוב הגוף יכול לכלול ניתוחי דופן הבטן והגב, ניתוחי שדיים וחזה, ניתוחי ירכיים או זרועות, ואף, לעיתים, שאיבת שומן מאזורי הגוף השונים.

ההחלמה מהניתוח

ככל שמעורבים במסגרת ניתוח עיצוב הגוף אזורים רבים יותר, זמן ההחלמה ממנו ארוך יותר. אולם, כבר מיד לאחר הניתוח ניתן להבחין בתוצאות מיידיות. בדומה לניתוחים פלסטיים רבים, המסייעים בעיצובו של הגוף, גם בניתוח עיצוב הגוף, לאור ירידה ניכרת במשקל, ישנה חשיבות רבה בהקפדה על משקל גוף תקין במסגרת דיאטה מבוקרת ובריאה וכן בפעילות גופנית קבועה. חשוב לזכור, כי מדובר בניתוח מורכב, הכולל צלקות נרחבות יותר מניתוחים פלסטיים אחרים. בחירתו של כירורג פלסטי מקצועי ומיומן, מאפשרת ליהנות מטיפול מוצלח יותר, מהחלמה טובה ומהירה וממראה מעוצב ומחוטב יותר. 


הגישה הרפואית המתקדמת, תוך התייחסות למצבו הגופני והנפשי של המטופל, חשובה במיוחד על מנת ליהנות מהתוצאות המתאימות והטובות ביותר. הפתרונות המובילים, אותם מציע ד"ר ברגר, השירות האישי והלווי הצמוד שלו לאורך כל הדרך, מאפשרים למטופליו ליהנות ממראה מעוצב ואסתטי יותר. הטכנולוגיה הרפואית, המוכיחה את עצמה שוב ושוב לאורך השנים, מאפשרת לפתח פתרונות יעילים, במקרים של ירידה ניכרת במשקל. ניתוח עיצוב הגוף, המוצע על ידי ד"ר ברגר, הינו פתרון מקיף ומתקדם המספק מענה מדויק ונכון.