דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הזרקות שומן

הזרקות שומן בפנים


כירורגיה פלסטית ותחום האסתטיקה הרפואית מתעדכן באופן שוטף ותמיד מביא עימו בשורות נפלאות לשיפור והצערת מראה הפנים, ביניהם טיפולים אסתטיים.
בטיפולים אסתטיים משתמשים בחומרי מילוי שונים.

 אחת השיטות למילוי נפח הוא הזרקת השומן העצמי: 

שומן עצמי הוא חומר מילוי מצוין – לרוב האנשים יש אותו בשפע, הוא שלנו ולכן מותאם לגוף... והוא 

קבוע. שומן עצמי אלה תאי שומן שעוברים מקום כשתל חי, נקלטים וממשיכים לחיות במקום החדש.


נשאלת השאלה, אם זה כ"כ טוב, מדוע זה לא כ"כ נפוץ?!


להבדיל ממילוי חומצה היאלורונית שמבוצעת במרפאה עם הפרעה קלה מאוד למהלך החיים הרגיל, מעט 

נפיחות ולעיתים שטף דם נקודתי במקום ההזרקה, הזרקת שומן מבוצעת בחדר ניתוח כפעולה כירורגית 

היתרונות רבים הופכים את הבחירה הזאת למשתלמת ושווה את ההשקעה בזמן ההחלמה.


השומן הוא חומר שלנו ונשאר לתמיד והוא מיועד בעיקר למילוי שקעים ופחות טוב למילוי קמטים עדינים. ההליך כרוך בנפיחות שיכולה למנוע יציאה מהבית לשבוע ואף יותר.


ההליך הכירורגי:

תאי השומן נשאבים ע"י קנולה (צינורית קטנה) מהבטן, מותניים או אזור אחר בגוף. לאחר השאיבה עוברים

תהליך של סינון והפרדה מנוזלים, דם, תאים פגומים ושמן... לאחר הסינון מוזרק החומר במחט מיוחדת לאזורים אותם רוצים למלא (לחיים, שפתיים ועוד).


תאי השומן מוזרקים בתעלות עדינות כך שיהיה מגע עם רקמה בריאה שתזין את תאי השומן עד שיצמחו כלי דם לתוכם והם יקלטו קליטה מלאה. בד"כ נקלט 30% - 40 מהשומן המוזרק, לכן אצל חלק מהמטופלות/ים צריך לחזור על הפעולה כעבור חצי שנה. במקרים מסוימים ניתן לשמור שומן בהקפאה בתנאים סטריליים ולהזריקו בעתיד. שיעור הקליטה עלול להיות נמוך יותר, אך זוהי פעולה במרפאה אשר אינה מצריכה שאיבה נוספת.


ניתוח שאיבת שומן, מתיחת פנים, עפעפיים או כל ניתוח אחר שמבוצע בחדר ניתוח ומלווה בתקופת החלמה הוא הזדמנות לבצע הזרקת שומן ולמלא את הנפח החסר בשומן עצמי שייקלט ויישאר ללא צורך בהזרקה כל שנה כמו בחומצות היאלורוניות. 


ד"ר ברגר מבצע הזרקות שומן במהלך ניתוחים אלה והדבר משדרג ניתוחים כמו מתיחת פנים, ניתוח עפעפים וכד' ומביא לתוצאות טובות יותר.


תופעות לוואי/סיכונים:

כאשר מבצעים את הפעולה בצורה מקצועית ונכונה, הסיכוי לסיבוכים הוא נמוך ביותר. כמו כן וכמו בכל טיפול אסתטי אחר תיתכן אדמומיות, נפיחות, שטפי דם באזור המטופל.


הסבר זה אינו תחליף לייעוץ אישי.

רק בייעוץ פרונטאלי אישי ד"ר ברגר ייעץ לך מהו בדיוק הטיפול או הניתוח המתאים לך ביותר, תוך הדגמה באמצעות תמונות של מטופלות שעברו הליך זה.