דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

קולטק - שאלות ותשובות

קולטק הינה טכנולוגיה פורצת דרך להצרת היקפים ללא הליך כירורגי. עקרון הקולטק הוא הקפאה מבוקרת של רקמות השומן המשולב עם וואקום, שינויי הטמפרטורה גורמים להתפרקות השומן בתאים. השומן מתאים אלה מתפנה מהאיזור המטופל בתהליך טבעי.מה הם היתרונות של טיפול cooltech?
טיפול cooltech מאפשר פירוק תאי שומן באזורים מסוימים של הגוף על ידי טכנולוגיית הקפאה מבוקרת.
תאי השומן רגישים לקור יותר מאשר תאים אחרים של הגוף. ההקפאה מובילה להרס של תאי שומן (אפופטוזיס של תאי השומן) ללא פגיעה ברקמות ותאים אחרים של הגוף.
באמצעות טכנולוגיית הקירור ב- Cooltech, מתאפשרת הקטנת רקמת השומן התת עורי באזורים שונים של הגוף. הטיפול מתבצע באמצעות ידיות ואקום המותאמות לכל אזור ופועלות על הקפאת רקמת השומן באופן סלקטיבי והרס רקמת שומן.


כמה מפגשים אצטרך?
כמות הטיפולים משתנה בהתאם לכל מטופל/ת, עד 3 טיפולים שתווך ההמתנה בניהם הוא 6-8 שבועות. לרוב ועד 70% מהשומן מתפרק כעבור 6 שבועות לאחר הטיפול הראשון.

כמה זמן נמשך הטיפול?
משך הטיפול הינו כ 70 דקות עבור כל אזור מטופל. יש לקחת בחשבון את זמן ההכנה שנע בין 15 ל -30 דקות.

האם הטיפול מלווה בכאב?
השיטה אינה כואבת, יחד עם זאת קיימת מעט אי נוחות. חלק מהמטופלים עלולים לחוש אי נוחות בעקבות הטמפרטורה הנמוכה -7 , בדרך כלל כעבור מספר דק תחושה זו חולפת.

מתי התוצאות נראות לעין?
לרוב התוצאה נראית לעין כעבור 6-8 שבועות לאחר הטיפול, לעיתים יש צורך בטיפול נוסף.


כמה זמן ההתאוששות?
ההליך מאפשר למטופלים לחזור לפעילות רגילה מיד לאחר הטיפול. ההליך אינו פולשני, כך שאין צורך בזמן החלמה.

אזורי טיפול השכיחים:
בטן.
מותניים.
ירכיים פנימיות וחיצוניות.
גב.
ברכיים פנימיות וחיצוניות.
אזור ירך אחורי מתחת לעכוזים.
זרועות.

לסיכום:

זהו הליך לא פולשני, אשר לא דורש החלמה או שימוש במשככי כאבים. התוצאה נראית לאחר 6-8 שבועות. הטיפול נותן תוצאות מצוינות.
המערכת עובדת על ידי קירור סלקטיבי הנעזר בווקום. הווקום מושך את רקמת השומן והקור מקפיא את השומן וגורם להרס של תאים. תאי השומן באזור המטופל נהרסים בהדרגה ומופרשים מהגוף בתהליך חילוף החומרים הרגיל באמצעות מערכת הלימפה.