דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

שתלים קלים B-LITE

מהפיכה!  השתלים הקלים  B-LITE  כבר כאן !!

שתלי בי-לייט הם שתלים  יחודיים המיוצרים בגרמניה בטכנולוגיה חדישה ומקנים מראה טבעי ושופע עם משקל נמוך יותר.

הסיליקון בשתלים אלה הוא בעל צפיפות מופחתת ולכן המשקל קטן יותר ב- 30%. השתל הקל יותר נוח, יותר קל להתרגל למיקומו החדש בשד. הוא מפחית את הלחץ על הרקמות הרכות לעומת השתלים המסורתיים מסיליקון.

השתל החדש מיוצר מסיליקון בצורת כדוריות (microspheres) , מרכיב הקסם בשתלי הבי-לייט. בכדוריות  אלה חללים זעירים והם בג'ל סיליקון מלוכד (cohesive). שילוב זה מקנה משקל סגולי מופחת לעומת משתלי הסיליקון הרגילים שבשימוש כיום הגדלת החזה. השתל מיוצר  מחומרים ידועים ומאושרים ברפואה. 
תחושת שתל הבי-לייט היא תחושה של ריקמה טבעית ביותר. תהליך הניתוח דומה לניתוח רגיל וכך גם תופעות הלוואי שאחרי הניתוח. הסיבוכים נדירים. בגלל הטכנולוגיה הגבוהה בייצור השתל בטיחות השתל רבה ביותר.

שתלי הבי-לייט הם תוצר של מחקר ופיתוח של מעל 10 שנים, עברו בדיקות מקיפות ובטיחותם מתועדת היטב. שתלי הבי-לייט מיוצרים בגרמניה ע"י חברה מובילה בשוק בעלת 25 שנות נסיון, ועברו בדיקות קפדניות על ידי מכוני מחקר ותקינה המחמירים ביותר בגרמניה. שתלי בי-לייט קיבלו את אישור CE האירופי ועברו מבחנים קליניים. כמובן שבארץ קיבלו את אישור משרד הבריאות להשתלה בהגדלת חזה (אמ"ר).

שתלים אלה זמינים במגוון גדלים ודגמים. חברת G&G biotechnology שפיתחה את השתל הגבילה את השימוש בשתלי בי-לייט למנתחים מובילים מעטים באירופה ובארץ.
במשך למעלה מחמישים שנים פותחו מיומנויות כירורגיות בתחום הגדלת החזה, ושתלי הבי-לייט הם ללא ספק חידוש משמעותי ביותר בתחום השתלים. מתיחת העור כתוצאה של משקל השד המוגדל (שד טבעי + שתל סיליקון)  גורמת להתרופפות העור ונפילה לאורך שנים. הקטנת משקל השד על ידי שתלים קלים B-Lite והמנעות משתלים גדולים מדי מאריכה את השנים שהחזה יהיה זקוף ויפה.

כמובן שהצלחת הניתוח היא שילוב של שתלים ומיומנות המנתח הפלסטי, משמעות משקל השתל המופחת ב- 30% מאפשרת למנתח הפלסטי להקנות לך את צורת השד והגודל הרצוי במשקל נמוך יותר ובעזרת הטכנולוגיה הזאת לשמור על צורת השד הטבעי טוב יותר לאורך זמן ולמנוע או להקטין את הסיכוי לנפילתו בעתיד.

שאלי את ד"ר ברגר על שתלי הבי-לייט.