דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים הינו אחד הטיפולים הפופולריים בתחום האסתטיקה הרפואית. לא כולם התברכו בשפתיים יפות, שלא נאמר סימטריות ופגמים בשפה ניתנים לשיפור על ידי עיבוי שפתיים.

עיבוי שפתיים מתייחס לפעולה לא ניתוחית המקנה לשפתיים מראה מלא וחושני יותר. אפשר לבחור להדגיש את גבול השפה כמעט ללא עיבוי השפתיים, עיבוי גבול השפה יקטין את הקמטוטים שבשולי השפתיים ואת בריחת השפתון לחריצים. נפח השפתיים יורד עם הגיל אך ישנן נשים הנולדות עם שפתיים דקות. יש לציין כי לא ניתן לבצע הליך זה לפני גיל 18.

ישנם כמה סוגי מילוי:

1. חומצה היאלורונית: לטיפול עיבוי שפתיים קיימים חומרי מילוי מעולים המשפרים את מראה השפתיים, כאשר הטוב ביניהם היא החומצה ההיאלורונית (סטילאג', רסטילן-פרלן  הם המוצרים הטובים ביותר). זהו חומר טבעי הקיים בשפע ברקמת חיבור של כל יצור חי, החומר מופק בטכניקות טכנולוגיות במעבדה. מאז שנות התשעים הייצור של חומצה היאלורונית הפך להיות רווח יותר ויותר בתחום עולם האסתטיקה כחומר המקנה נפח. עמידות החומצה משתנה מאזור לאזור בפנים, בשפתיים מחזיק בין 6-8 חודשים, לעיתים רחוקות עד שנה. חומצה היאלורונית היא חומר בטוח ביותר מבחינה בריאותית.

ד"ר ברגר מבצע את הליך עיבוי השפתיים במרפאתו לאחר אילחוש על ידי מריחת חומר מאלחש או זריקת אלחוש ושימוש בתכשירי חומצה היאלורונית המכילים חומר אילחוש. ישנה נפיחות מסוימת למשך יומיים עד שבוע, רגישות יתר נדירה ביותר וניתנת לטיפול בקלות. היתרון לזמניות הטיפול היא שהתוצאה הפיכה והתוצאה - שפתיים מלאות וחושניות יותר.

2. סיליקון: סיליקון רפואי משמש בין היתר לעיצוב ועיבוי השפתיים החומר הוא קבוע ואינו מתכלה כמו חומרי מילוי זמניים. החומר מאושר על ידי משרד הבריאות להזרקה לעור. רופאים אשר אינם מכירים את החומר נוטים לפסול אותו בגלל היסטוריה בעייתית בעבר הרחוק של הזרקת חומר לא טהור ולא מאושר על ידי שלטונות הבריאות ובטכניקה לא נכונה.

ד"ר ברגר מזריק סיליקון רפואי לשפתיים בטכניקה מיוחדת (microdroplets) בה הוא מזריק בעזרת מחט דקה ביותר טיפות זעירות ובדיוק מוחלט ע"מ שלא תווצרנה גבשושיות ושהמראה יהיה טבעי ביותר. לעיתים יש לחזור על הזרקה פעם או פעמיים נוספות.

3. שומן טבעי: זהו שומן אשר נשאב מאזור מסוים בגוף, עובר תהליך ומוזרק כחומר מילוי הנותן נפח, ד"ר ברגר נוהג להזריק / למלא באמצעות השומן אזורים בפנים בהם ישנו דילול נפח. הליך זה מבוצע לרוב במהלך ניתוח הרמת / מתיחת פנים או בנפרד. 

הזרקת שומן מתבצעת בדר"כ בשני שלבים מכיוון שרק שליש מהחומר המוזרק נשאר, על כן יש לחזור על ההזרקה בפעם נוספת. יש לציין כי משך ההחלמה ארוך יותר בשל הנפיחות הרבה ולכן רצוי לשלב טכניקה זו בעת הליך ניתוחי כאשר ממילא נכנסים לתקופת החלמה.

בוטוקס בשפתיים
ישנה לפעמים אי בהירות בנושא "בוטוקס בשפתיים". נשים שרוצות לעבות את השפתיים ומשתמשות בביטוי "בוטוקס לשפתיים". בוטוקס אינו חומר מילוי ואינו מקנה נפח, ניתן להשתמש בהזרקת בוטוקס בכמות מזערית באזור קצוות השפתיים לשם הרמת זוויות הפה השמוטות ולשיפור המראה העצוב והמבוגר.  

טיפולים קצרים וממוקדים יכולים להקנות לשפתיים שלכם מראה אסתטי ויפה. ד"ר ברגר מבצע טיפול עיבוי שפתיים בצורה נכונה ופרופורציונאלית לכל מטופל/ת ובאופן כזה שמקפיד על אסתטיקה והרמוניה ביחס לשאר אברי הפנים.

עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים
עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים
עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים עיבוי שפתיים