דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוח אף פתוח

מי מפחד מניתוח אף בשיטה הפתוחה?  


רוב ניתוחי האף בארץ מתבצעים בשיטה הסגורה, כשהחתכים פנימיים בתוך הנחיריים. בניתוח אף בשיטה הפתוחה נוסף חתך קטן במרכז העור שבין קצה האף לשפה העליונה (צמוד לקצה האף). כך ניתן לחשוף את סחוסי האף ולתקן בצורה מדויקת יותר פגמים מורכבים, אסימטריה בגלל עקמומיות האף או עיוות לאחר ניתוח לא מוצלח.לפני שנרחיב – אין מה לפחד!
החתך בניתוח אך בשיטה הפתוחה מתרפא בד"כ בצורה כה טובה שאינה ניכרת לעין. רופאים לא מעטים בעולם כבר מבצעים ניתוח אף פתוח, אם מכיוון שהשיטה הסגורה קשה יותר ללימוד או מכיוון שכך ניתן לדייק יותר בעיצוב האף ובעיקר קצה האף הסחוסי.
השימוש בשתלי סחוס שנלקחים לרוב ממחיצת האף, מאפשר בשיטה הפתוחה עיצוב מדויק של קצה האף.אם כך, למה לא תמיד? ולמה רוב המנתחים מבצעים ניתוח סגור?


1. ההחלמה ארוכה יותר.
2. הניתוח ממושך יותר.
3. העלות גבוהה יותר.


ד"ר ברגר מבצע ניתוח אף בשתי השיטות, הסגורה והפתוחה, בהתאם לבעיה ולצורך, במיומנות שמבוססת על מאות ניתוחי אף, שנות ניסיון וידע נוסף שנרכש בכנסים בינלאומיים. כמו כן מבצע ד"ר ברגר תיקון אף בשיטה לא פולשנית ובאמצעות בוטוקס.לבסוף נקודה אישית:
איילת, אישתו של ד"ר ברגר, עברה ניתוח בשיטה הפתוחה וכמובן לא ניתן להבחין בצלקת הניתוחית.