דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הגדלת חזה עם הרמה

ניתוח הגדלת חזה והרמת חזה – מהו ולמי הוא מתאים?


במקרים של חזה נפול, חזה א-סימטרי או חזה קטן מאד, מוצעים פתרונות מתקדמים ויעילים במיוחד. אחד מהם הוא ניתוח הגדלה והרמת חזה, אותו מבצע ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית.


מהו ניתוח הגדלה והרמת חזה?


נשים רבות, בעלות חזה נפול וקטן מאד או חזה שאיננו סימטרי, סובלות מתחושת מבוכה רבה וחוסר נוחות. ניתוח הגדלה והרמת חזה הינו ניתוח בו מבצעים בתחילה הגדלת חזה ומייד לאחר מכן הרמת החזה הנפול, על מנת לתקן את הפגם המורכב הזה. כיום ניתן להתאים את הניתוח לצרכיה השונים של כל מטופלת בין אם העיקר הוא החזה הנפול או העיקר הוא גודל החזה. בנוסף, מאפשר ניתוח זה לתקן מקרים של א-סימטריה, וכל זאת על מנת להגיע למראה אסתטי טבעי ככל האפשר, ובעיקר מראה יפה יותר. בעזרת ניתוח הרמת חזה ("מסטופקסיה") ניתן להרים ולעצב מחדש את השד ואף גם לצמצם את גודל העטרה. במקרים בהם מדובר בצניחת שדיים, המלווה באובדן נפח, נעשה שימוש בשתלי סיליקון מיוחדים, המגדילים את השדיים ומאפשרים לדמות חזה טבעי.


כדאי לדעת: בזכות הטכנולוגיה המתקדמת וההתפתחויות הרבות בתחום זה, ניתן לבצע את הניתוח ללא צלקת ארוכה בכפל שמתחת לשד, כפי שהיה נהוג בעבר. הצלקות אמנם נשארות על השד, אך אלו מטשטשות במהלך שנה או שנתיים עד כדי כך שברוב המקרים הן כלל לא בולטות לעין. התנאי העיקרי להצלחת ניתוח הגדלת חזה והרמת חזה, הוא בחירת השתל המתאים ותכנון נכון על ידי מנתח מומחה. על מנת ליהנות מתוצאות מתאימות, ישנה חשיבות רבה בבחירתו של רופא מנתח מקצועי ובעל ניסיון בתחום זה. ההחלמה מהניתוח יכולה לארוך עד ארבעה שבועות, שמייד לאחריהם ניתן לחזור לפעילות רגילה.


למי מתאים ניתוח הגדלת חזה והרמת חזה?


ניתוח הגדלה והרמת חזה מתאים לנשים מגיל 17 ומעלה, ורק לאחר שהשד הגיע לבשלותו. בין אם מדובר בהריונות רבים, בהנקה, בכוח המשיכה או הגיל, כל אלה עשויים להשפיע על השד הנשי ועל צורתו. עם השנים מאבד העור מתכונותיו האלסטיות, והשד מאבד אף הוא את צורתו המקורית. הוא הופך שמוט יותר ואיננו זקור עוד. נשים רבות, הפונות לניתוח מסוג זה, הינן כאלו שנהנו בצעירותן מחזה זקור ויפה, אולם בעקבות הלידות איבד החזה שלהן מנפחו ואף גם התרוקן.


מכיוון שבחירתו של הרופא המנתח חשובה כל כך, פנייה אל מומחה בתחום תאפשר לכן ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר. ד"ר יוסף ברגר, בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית האסתטית, מזמין אתכן לבחור את הפתרונות הטובים ביותר עבורכן. במרפאתו יותאם לכן ההליך המתאים ביותר, וזאת לצד ליווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך.

הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה
הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה
הגדלת חזה עם הרמה הגדלת חזה עם הרמה