דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה – ליהנות מפתרונות מתקדמים במיוחד

 

הפתרונות בתחום הכירורגיה הפלסטית האסתטית, המוצעים בשנים האחרונות, מאפשרים לנו ליהנות מגוף מעוצב, חטוב ופרופורציונאלי יותר. ד"ר יוסף ברגר, מומחה בתחום הניתוחים הפלסטיים , מציע לכן ניתוח של הרמת חזה, המאפשר ליהנות ממראה חזה טוב יותר. 

 

מהו ניתוח הרמת חזה?

 

הגוף שלנו עובר שינויים רבים במהלך השנים. במקרים של הריון, הנקה, שינויים הורמונאליים שונים או אפילו תנודות במשקל במהלך הזמן, כל אלה, יכולים להשפיע באופן משמעותי על שדי האישה. עם השנים מאבד העור את גמישותו, ונשים רבות, ובעיקר לאחר לידות, סובלות משדיים בעלי נפח מדולל יותר. בעזרת ניתוח הרמת חזה, המתאים לנשים בעלות חזה בינוני, מורמים ומעוצבים מחדש השדיים. במקרים בהם מדובר בחזה גדול, מומלץ לבצע הליך של הרמת חזה והקטנת חזה (ראו הסבר על הקטנת חזה). במקרים בהם מדובר בחזה קטן ונפול, מומלץ לעשות ניתוח משולב של הגדלה והרמה (ראו הסבר על הגדלת חזה והרמת חזה).

 

כיצד זה נעשה?

 

ניתוח הרמת חזה, המבוצע בהרדמה כללית ונמשך בין שעה וחצי לשעתיים, כולל חתך המתבצע באזור הפטמה, כשבדרך כלל כמעט ולא כולל במסגרתו גם חתך בכפל שמתחת לשד. מיקומו של החתך נקבע בהתאם למידת צניחת השד ובהתאם גם למיומנותו של הרופא המנתח. חשוב לדעת: במקרים של צניחת חזה קלה ניתן לבחור בפתרונות אחרים, כמו הכנסת שתל סיליקון שיגדיל את השד ויבטל את הצורך בהרמתו. פתרון זה משפר את מראהו של השד וכן גם את צורתו. 


אולם, במקרים של צניחה בינונית או צניחת שד גדולה יותר, הגדלת חזה בעזרת שתל היא פתרון לא נכון, שכן עלול לפגוע במראה השד. ולכן מוצע ניתוח הרמת חזה, הכולל סילוק עודפי העור ועיצוב השד, המאפשר לקבל מראה שד זקור יותר. החתכים, המתבצעים במהלך הניתוח, מותירים צלקת בעור השד, אולם זו דוהה עם השנים. 

ההחלמה מניתוח זה הינה החלמה הדרגתית, היא תארך ארבעה שבועות, אך היא קלה בדרך כלל ומאפשרת חזרה לעבודה כעבור פחות משבוע. בדומה לכל ניתוח, גם לניתוח זה קיימים סיכונים, אולם בחירה של רופא מנתח מומחה ובעל מיומנות מתאימה, מקטינה את הסיכונים ומאפשרת ליהנות מתוצאות מצוינות. ישנם מקרים, הנחשבים נדירים מאד, שאינם קשורים למנתח עצמו ועשויים להוביל למצב של חוסר סימטריה או זיהום באזור המנותח. אולם אלה, כאמור, קיצוניים במיוחד. 

אם אתן מעוניינות בניתוח הרמת חזה, אתן מוזמנות לפנות אל מרפאתו של ד"ר ברגר וליהנות מלווי אישי וצמוד, שיאפשר לכן לעבור את ההליך באופן הטוב ביותר. 
 

הרמת חזה