דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הגדלת חזה

הגדלת חזה? ליהנות מפתרון כירורגי מתקדם!

 

ניתוח הגדלת חזה הפך בשנים האחרונות לניתוח מבוקש במיוחד, ובעיקר בזכות יכולתו להעניק תוצאות מרשימות, תוך שימוש בפתרונות רפואיים מתקדמים ויעילים במיוחד. ניתוח הגדלת חזה, בדומה לניתוח הקטנת חזה או הרמת חזה, מתאים לכל אחת, המעוניינת ביצירת חזה מתאים יותר למבנה גופה או בקבלת מראה גוף נאה יותר. ניתוח הגדלת חזה מוצע על ידי פלסטיקאים מקצועיים, המתמחים בניתוחים פלסטיים שונים, לרבות הגדלת חזה.

 

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה?

 

ניתוח הגדלת חזה מתבצע לאחר שהשד הגיע לבשלותו, כלומר לאחר גיל 17 – 18. במקרים בעייתיים של חוסר צמיחה מוחלטת של השד או של השריר מתחתיו, ובמקרים של חוסר סימטריה, ניתן לבצע את ההליך בגיל מוקדם יותר. ניתוח הגדלת חזה מתאים לשתי קבוצות נשים:

1. נשים בעלות שדיים קטנים, המעוניינות באמת בהגדלה.

2. נשים, הסובלות משדיים שהתרוקנו עם השנים, ויש צורך למלא אותם. לעיתים, נשים אלו מעוניינות למלא את השדיים מעבר לגודלם המקורי.

 

 

כדאי וחשוב לדעת

 

ניתוח הגדלת חזה, חשוב שיבוצע על ידי רופא מומחה, על מנת ליהנות מהתוצאות המתאימות והרצויות לכן. במסגרת ההכנות לניתוח זה, מתבצעת פגישה עם המנתח הפלסטי, במהלכה בודק המנתח את השדיים, מסביר למנותחת את הליך הניתוח ועונה על שאלות שונות. שלב זה חשוב במיוחד, שכן הוא מספק מידע רב באשר לניתוח, ומאפשר להתכונן אליו באופן הנכון ביותר, ככל האפשר.

 

ניתוח הגדלת חזה יכול להתבצע במספר דרכים, אולם הדרך הנפוצה ביותר הינה הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון. שתלי סיליקון אלה, שהינם בעלי מרקם של ג'ל, מוחדרים לגוף דרך חתך, המבוצע סביב הפטמה, מתחת לשד או באזור בית השחי, וממוקמים מאחורי בלוטת השד או מאחורי שריר בית החזה (מיקומם של השתלים נקבע על ידי הרופא המנתח בהתאם לשיקולים שונים, לרבות נתוני גוף וכדומה).

 

ניתוח הגדלת חזה מתבצע תחת הרדמה מלאה ונמשך כשעה, בדרך כלל ללא אישפוז. הוא כולל מספר ימי התאוששות ואף תחושת חוסר נוחות מסוימת בסמוך לניתוח. לאחר הניתוח נדרשת המנותחת ללבוש חזייה תומכת, ולאחר מספר ימים מוסרים תפרי הניתוח.

 

 

ד"ר יוסף ברגר - מקצועיות ואיכות ללא פשרות

 

אם אתן מעוניינות בניתוח להגדלת חזה או בניתוחים פלסטיים נוספים, כמו מתיחת בטן, מתיחת פנים, מילוי קמטים ועוד, ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית עומד לרשותכן. ד"ר ברגר, רופא בכיר בבית החולים רמב"ם וכן חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסטתית, בעל ניסיון עשיר בתחום זה.

ד"ר ברגר, המקפיד להתעדכן בכל עת בחידושי המקצוע אצל מיטב המומחים בעולם, מציע לכן שירות וליווי אישי, דיסקרטיות מלאה, רמת מקצועיות גבוהה במיוחד וכן שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובטוחה, על מנת ליהנות מהתוצאות המתאימות לכן.

 

אם את מתעניינת בניתוח להגדלת חזה, את מוזמנת ליצור קשר עם מרפאת ד"ר ברגר, ולהגיע למפגש ראשון לצורך ייעוץ וקבלת מידע מקצועי לקראת המשך התהליך. 

הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה
הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה
הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה
הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה
הגדלת חזה הגדלת חזה הגדלת חזה
הגדלת חזה