דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות

ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות

 

אחד הניתוחים השכיחים ביותר בתחום הרפואה הפלסטית, הוא ניתוח עפעפיים והוא מתאים גם לנשים וגם לגברים. ניתוח עפעפיים, בין אם מבוצע יחד עם ניתוח הרמת גבות ובין אם לאו, נדרש, במקרים רבים, בעקבות סימני הגיל, המופיעים בגילאים המבוגרים יותר. ד"ר יוסף ברגר מציע מבחר של טיפולים פלסטיים שונים באזור הפנים, לרבות ניתוח עפעפיים, העוזרים להשיב את המראה הצעיר לפנים ומשפרים באופן משמעותי את התחושה האישית. ד"ר ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום, נחשב בין הפלסטיקאים המובילים בארץ ועומד לרשות מטופליו הרבים עם רקורד של אלפי ניתוחים פלסטיים מוצלחים.

 

                                                    
                                                       לפני                                                   אחרי
  
                                            

 


מהו ניתוח עפעפיים?

 


בעקבות הגיל מאבד עורנו את האלסטיות שלו ומתחיל תהליך של רפיון העור, המלווה בקמטוטים וכפלים בעיקר באזור העיניים. כוח הכבידה, המשפיע אף הוא על העפעפיים עצמם, מושך אותם כלפי מטה וגורם למראה מקומט מעליהם ומתחתם. לצד המראה העייף, הכבד והנטול חיוניות, מלוות תופעות אלו, לעיתים, גם בפגיעה בשדה הראייה. 


הטכנולוגיה הרפואית הפלסטית המתקדמת, מציעה מבחר של פתרונות יעילים במיוחד, העוזרים להתמודד עם מצבים שונים, כגון: מתיחת פנים, הרמת מצח ועוד. ניתוח עפעפיים, הכולל הרמת עפעפיים עליונים או תחתונים ומלווה במקרים רבים גם עם הרמת גבות, נחשב אחד הפתרונות המתאימים ביותר במקרים אלה. במסגרת ניתוח זה, הכולל הרמת עפעפיים, מסירים שומן ועודפי עור ושריר מהעפעפיים התחתונים והעליונים. ניתוח זה יכול לתקן עפעפיים עליונים צנוחים ועפעפיים תחתונים נפוחים, המשווים לפנים מראה מבוגר ועייף יותר. לעומת זאת, ניתוח הרמת עפעפיים איננו יכול לטפל בבעיות של קמטים בצידי העיניים או בבעיות של גוון עור. את הניתוח הזה כאמור, ניתן לבצע לצד ניתוח נוסף - הרמת גבות, או ניתוח מתיחת פנים או מצח. 

ניתוח עפעפיים, הכולל הרמת עפעפיים עליונים, נמשך כ – 45 דקות בדרך כלל, במסגרתו מסלקים את עודפי העור ושקיות השומן דרך חתך מיוחד המתבצע לאורך העפעף העליון. החתך, שמתבצע בקו הקפל הטבעי, כמעט ואיננו נראה לאחר הניתוח בשל מיקומו. ניתוח הרמת עפעפיים תחתונים ארוך יותר, ולכן ההחלמה ממנו נחשבת ארוכה יותר, בהשוואה לניתוח המבוצע בעפעפיים העליונים. כך או כך, ניתוח זה נחשב יעיל ביותר ומאפשר ליהנות מתוצאות מצוינות. 


לבחור בפתרון המתאים ביותר

 

זוהי ההזדמנות שלכם להשיב לפנים שלכם את המראה הצעיר, המתוח והרענן יותר. ניתוח העפעפיים, המוצע לכם על ידי ד"ר ברגר, הוא פתרון אסתטי יעיל במיוחד, המתאים לרבים, הסובלים ממראה מבוגר שאיננו תואם את גילם. ניסיונו המקצועי הרב של ד"ר ברגר, היחס האישי והפתרונות הטכנולוגים המתקדמים שהוא מציע במסגרת מרפאותיו בחיפה ובקרית ביאליק, מאפשרים לכם לבחור בדרך חדשה ובפתרון יעיל, מתקדם ומתאים ביותר. 

ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות
ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות
ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות ניתוח עפעפיים – ליהנות מתוצאות נהדרות