דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

מילוי קמטים

מילוי קמטים באמצעים שונים – ליהנות מהטיפול המתאים ביותר!

 

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים, ואף גברים, בוחרים בטיפול של מילוי קמטים, הנחשב כהליך רפואי לכל דבר ומציע תוצאות מידיות, המשוות לפנים מראה מתוח, רענן וצעיר יותר. טיפול מילוי קמטים מספק מענה מתאים לקמטי הפנים ולחריצים, הנוצרים במרוצת השנים. הקמטים המופיעים בפנינו, נוצרים בעקבות הבעות הפנים שלנו בהם אנו מפעילים את מערכת השרירים, סיבה נוספת להיווצרות קמטים היא אובדן חומרים טבעיים, בניהם הקולגן, המשמרים את המראה של עור הפנים ומעניקים לו נפח וגמישות. הטיפול להצערת עור הפנים, באמצעים שונים, בין היתר הזרקת בוטוקס או שומן, מאפשר להילחם במראה ולהשיב לפנים שלנו את יופיו והזוהר.


 

כיצד מתבצע הטיפול ?

 

 

 

 

 

עם השנים ניכרים בפנינו סימני חשיפה לשמש, השפעות כוח הכבידה והבעות הפנים גורמות לרקמות העמוקות, אשר שומרות על מראה העור הצעיר, לאבד מיעילותן, ובכך נוצרים קמטי הבעה. חומרי מילוי הקמטים בניהם חומצות היאלרוניות, עוזרים בהחזרת המראה הצעיר והשבת הנפח והגמישות לעור הפנים. חומר המילוי מיוצר במעבדה וזהה לחומר הטבעי המיוצר ברקמת החיבור שלנו. על ידי הזרקות שומן מתחת לעור, חומר המילוי ממלא את החריצים ואת הקמטים. טיפול זה, המתבצע באמצעות חומצה היארלורונית הנמצאת בכל גוף חי, נחשב מועדף על ידי פלסטיקאים רבים, ויכול להיות גם במסגרת טיפולים נוספים, לרבות מתיחת פנים או הזרקות בוטוקס. בהיותו חומר טבעי, נחשב חומר מילוי זה, ידידותי ומועדף יותר.

 

סיכונים ותופעות לוואי


אחוז הסיבוכים והתגובות האלרגיות, לאחר השימוש בחומצה היאלרונית נמוך במיוחד ולכן, במקרים רבים בוחרים רופאים להשתמש בהזרקת שומן שזה חומר הנחשב זמני, על פני חומרי מילוי קבועים והוא נספג בגוף. החידושים הרפואיים השונים מציעים חומרים איכותיים ומתאימים יותר ויותר, המאפשרים ליהנות מתוצאות הנשמרות לאורך זמן רב יותר. משך השפעתה של חומצה היאלרונית נע בין 6 ל – 18 חודשים, תלוי בחומר ובאזור הפנים הנבחר.

 

למי מתאים הטיפול להעלמת קמטים?


העלמת קמטים הינו טיפול נפוץ, שזוכה לפופולאריות גדולה בשנים האחרונות בעולם כולו.  הליך זה מתאים לאנשים הסובלים מקמטי הבעה עמוקים, המופיעים בדרך כלל בשלהי שנות השלושים. אם בעבר פנו לטיפול זה נשים בעיקר, הרי שכיום ישנם לא מעט גברים, שגילו את יתרונותיו של הטיפול ומבקשים אף הם ליהנות מטיפול להצערת עור הפנים.

 

מרפאת ד"ר יוסף ברגר - לפנות אל המקצועיים בתחום

 

ד"ר ברגר, המשמש כיום כרופא בכיר בבית החולים רמב"ם, וכן חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מציע שירות מקצועי ואמין תוך התאמת הטיפול הנכון ביותר, לצד יחס אישי לאורך כל הדרך.

מילוי קמטים מילוי קמטים מילוי קמטים
מילוי קמטים מילוי קמטים מילוי קמטים