דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הסרת עודפי עור

עיצוב הגוף- הסרת עודפי עור לאחר ירידה ניכרת במשקל בעקבות דיאטה או ניתוח לצמצום קיבה (Bariatric Body Contouring)


במקרים של ירידה דרסטית במשקל בעקבות דיאטה או ניתוח לצמצום קיבה, נותרים רבים עם עודפי עור, הגורמים למראה שאיננו אסתטי. מתוך מגוון הפתרונות השונים, שמציע ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית, תוכלו לבחור בניתוח הסרת עודפי עור לאחר ירידה ניכרת במשקל, המתאים במיוחד במצבים מסוג זה.

עודפי עור – מדוע זה קורה?

רבים הסובלים מהשמנת יתר ומורידים קילוגרמים רבים ממשקל גופם, סובלים מעודפי עור, הנשארים תלויים ויוצרים מראה גוף שאיננו סימטרי, ולעיתים גם מעוות. דיאטה נכונה ופעילות גופנית, כל אלה עוזרים אמנם בירידה במשקל, אולם מותירים בעקבותיהם עודפי רקמה ועור שאינם מתכווצים ומהם קשה להיפתר. מלבד המראה שלהם, שאיננו אסתטי ומלבד תחושת המבוכה, הנלווית להם, עודפי העור עשויים לגרום לבעיות פיזיות שונות. כמו, למשל, פצעי עור וכיבים, הזעת יתר באזור עודפי העור, פטרת כרונית ועוד. עודפי העור גם מקשים בביצוע מטלות פיזיות שונות או פעילות גופנית, הנדרשת אף היא להמשך הירידה במשקל או לצורך שמירה על משקל הגוף החדש.

הפתרונות המוצעים

במקרים של עודפי עור מוצע ניתוח הסרת עודפי עור, במסגרת אפשרות של ניתוחים פלסטיים שונים: ניתוחי מתיחת בטן מלאה או חלקית, הכוללים כריתת עודפי עור וחיזוק דופן הבטן והשרירים, ניתוח מתיחת זרועות, מתיחת ירכיים, עיצוב העכוז, המותניים, צידי הגב ועיצוב החזה (הרמת החזה, הגדלה או הגדלה והרמה משולבת). במסגרת ניתוח הסרת עודפי עור מוסרים עודפי העור ומתבצע הליך מיוחד של מתיחה והידוק העור. ניתן לשלב בדרך כלל בין שני ניתוחים. כמו, למשל, ניתוח מתיחת בטן וניתוח הרמת חזה, או ניתוח מתיחת בטן והסרת עודפי העור בגב. אולם, כדאי לדעת כי ישנה מגבלה באשר למספר הניתוחים שניתן לבצע באופן רציף, על מנת שלא להגדיל את הסיכון שבניתוח. ישנם מקרים, בהם מבצעים שני ניתוחים, בהפרש של שלושה חודשים זה מזה.


חשוב לזכור: ניתוח הסרת עודפי עור איננו ניתוח פשוט, אולם עוזר לשנות את מראה הגוף ולשפר את איכות החיים באופן משמעותי. על מנת לשמור על תוצאותיו המצוינות, חשוב להקפיד על אורח חיים בריא, הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית, וזאת לצד שמירה על משקל גוף תקין לאורך זמן.


אם אתם זקוקים לטיפול מסוג זה, במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר יותאם לכם הפתרון הטוב ביותר עבורכם. זה הזמן לשפר את איכות חייכם ולבחור בצעד הנכון.