דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...
العربية

عملية تجميل- الدكتور بيرغر

العربية

دكتور يوسف برچر
أخصائي بالعمليات الجميلية


تحويل الحلم لواقع

تغيير في الشكل الخارجي يعكس على الشخصية. العمليات التجميلية تشفي وتعيد الشباب للمظهر, وترفع من معنويات الشخص وذلك يشكل عامل محوري بالصحة.
دكتور برچر جراح يعالج بمهنية, بجو صادق وسري, بعد الاستشارة الشخصية يعالج كل مريض بواسطة تكنولوجية مبتكرة تشمل وسائل جراحة عصرية, سلامة وصحة المريض في المكان الاول.

هدفنا – ارضائك
دكتور برچر, جريج الجامعة العبرية معهد للطب هداسا بالقدس, أخصائي بالجراحة التجميلية في مركز طبي رمبام في حيفا وحصل على شهادة تخصص في الطب التجميلي عام 1991. تعليم التكميلي شمل دورات استكمال مهنية في الولايات المتحدة, جنوب افريقيا, فرنسا وبلجيكا. يعمل حاليا الدكتور برچر في طاقم رمبام مستشفى جامعي, مستشفى "پوريه" (كرئيس قسم الجراحة التجميلية). حوريڤ مركز طبي ومستشفى اليشاع.

عمليات وعلاجات:
نشق الجسم: شفط دهون, شد البطن, شد الورك, شد وتثبيت بعد التخفيف من الوزن 
عمليات للصدر: تصغير صدر, تكبير, رفع, اعادة بعد ازالة التدي, تصغير صدر للذكور
نضارة الوجه: شد الوجه, عمليات اجفان, شد الحاجب والصباح, پيلينچ (عميق ومتوسط)
عمليات انف: عمليات تجميلية بالانف, عمليات تجميلية بديلة بالانف عمليات تجميلية بالانف+عمليات بجدار الانف
اذنين: اذنين بارزة ومنطوية
"بوتوكس" ومواد تعبئة: بوتوكس للتجاعيد, بوتوكس للعرق الفائض, احماض الهيالورونيت, كولاجن, حقن دهون, ردياس, تكبير شفاه, سيليكون
علاجات بالليزر: ازالة جروح الجلد, "كسنتلازمة", اظافر في اللحم
استشارة طبية-فانونية: ابداء رأي طبي للاستخدام من قبل محامون والمحكمة

للاتصال:


كريات بياليك

Yekhiam 19 

موريا بوليفارد 40 

الطابق 3 

حيفا


البريد الإلكتروني: 

jberger@barak.net.il

04-8706145