דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

המלצות

לקוחה של 17 שנים
לקוחה מאוד מרוצה שחזרה מספר פעמים לשולחן הניתוחים של ד"ר ברגר, באמון רב ובסיפוק
ניתוח בטן - הניתוח ששינה את חיי
 אני מכירה את המשפטים האלה "להזדקן בכבוד" ו"הרווחתי כל קמט ביושר". עלי זה לא עובד. לא רוצה להזדקן כך.
תעודת הוקרה מההסתדרות הרפואית

המועצה המדעית, ההסתדרות הרפואית בישראל

המלצתו של עומר ווף

ד"ר ברגר בוחן ומכין מסיימי התמחות לבחינה - מכתב תודה מנבחן בפלסטיקה

המלצה מדינה רובין
המלצתה של דינה על ניתוח פנים מוצלח.
המלצה מזוהר שמש
מכתב תודה מרגש לד"ר ברגר על טיפולו המסור והמוצלח.
המלצה של ליה
המלצתה של ליה על ניתוח פנים מוצלח במיוחד!
המלצה מ - י.ג
המלצתה של י.ג על ניתוח אף מוצלח כל כך ששינה לה את החיים
המלצה של מירי דפרוש
ד"ר ברגר שלום, אתמול חגגתי שנה לניתוח בטן, התוצאה מדהימה מעבר למה שצפיתי.
המלצה משני תורג'מן
לד"ר ברגר היקר ! לא יכולתי לחזור לביתי מבלי להביע בפניך את תודתי. אומנם אני תקופה ממש קצרה לאחר הניתוח אך ההרגשה היא כל כך טובה ואני חייבת אותה....
המלצה משרה שובל
לד"ר ברגר היקר! על טוב ליבך והאומנות שבידך. מעריכה מאוד ! שרה שובל אני עושה לך פרסומת בכל מקום, עבודה מושלמת זה מה שמומחים אומרים.
המלצה מגילה אורן ומשפחתה
לד"ר ברגר היקר! זר תודות על הטיפול המסור, המקצועיות והיצירתיות. ובעיקר תודה על מאור הפנים, לרופא שהוא קודם כל אדם, נעים הליכות, קשוב וסובלני.
המלצה משי גולדמן
ליוסי: רציתי להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור שהענקת לי. גרמת לי להרגשה טובה במשך החודשים האחרונים ותמכת בי בכל רגע שהייתי זקוקה לעזרה.
המלצה מאנה
ד"ר ברגר! you are beauty maker, you are the best ! גמר חתימה טובה ! אנה
המלצה מאתי גל
ד"ר ברגר היקר, הרגע יצאתי מצילומים לכתבה ב- ynet, בזכותך נראיתי נפלא!!! אלפי תודות, אתה קוסם!!!
לריסה- ניתוח פנים
לד"ר ברגר, ברצוני להודות לך על היחס האישי, החם והמסור שהענקת לי מהרגע בו החלטתי לעבור את הניתוח ועד לרגע זה.
שלחו אלינו המלצות
עברתם ניתוח מוצלח ששינה את חייכם?
שתפו אותנו ואת ציבור הגולשים בחוויה שעברתם מרגע ההחלטה, התהליך וכמובן התוצאה.