דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

הזרקות בוטוקס

טיפולי בוטוקס – למראה פנים צעיר וחלק יותר

 

כולנו רוצים מראה פנים חלק, זוהר ורענן יותר, אולם הגיל שלנו במשך הזמן ניכר באופן ישיר על פנינו וגורם לעורנו להיראות נפול יותר ומלא בקמטים. במרפאתו של ד"ר יוסף ברגר תוכלו ליהנות מטיפולי בוטוקס (בוטולינום טוקסין), או מהתכשיר המקביל הנפוץ – דיספורט, שיותאמו לכם באופן אישי וישוו לפניכם מראה צעיר יותר.

מהם טיפולי בוטוקס?

 

אחד מסוגי הטיפולים האסתטיים הפופולאריים בשנים האחרונות. טיפולי בוטוקס ודיספורט מאפשרים לנו להחזיר את הגלגל אחורה וליהנות מעור חלק יותר. טיפולי בוטוקס או דיספורט, שנכנסו לשימוש עוד בשנות התשעים ומוצעים על ידי מיטב המומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, נועדו בעיקר לצורך טשטוש קמטי הבעה הצצים באזור הפנים ובעיקר באזור המצח, האזור שבין הגבות, צידי העיניים וזוויות הפה. הבוטוקס הינו רעלן, המיוצר באופן טבעי על ידי החיידק "קלוסטרידיום בוטולינום". תחילה שימש חומר זה לצרכים רפואיים בלבד, ובעיקר לשם טיפולים הקשורים בהפרעות שרירים שונות, כמו עין עצלה, מצמוץ יתר וכדומה. אולם, לאחר שהתגלו יתרונותיו הרבים, החלו לשלבו בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית ברחבי העולם כולו.

 

טיפולי בוטוקס ודיספורט נעשים אחת לשלושה חודשים או יותר, על ידי הזרקת החומר ישירות לשריר. הזריקה מלווה בכאב קל, אך ניתן להקל עליו על ידי מריחה של קרם אלחוש כחצי שעה לפני הטיפול. טיפול זה נעשה במספר נקודות שונות ובהתאם לאזורים הנדרשים לצורך קבלת מראה אסתטי ואחיד יותר. הבוטוקס או הדיספורט, בעצם הזרקתו, משתק את פעילותם של שרירי ההבעה, שבמהלך השנים לוקים בפעילות יתר, הגורמת לקמטי ההבעה בפנים. טיפולים אלה מפחיתים באופן משמעותי את הקמטים ובמקרים רבים גורמים להיעלמותם לחלוטין.

 

חשוב לדעת: טיפולי בוטוקס ודיספורט אינם טיפולי מילוי קמטים. בעוד שהבוטוקס או הדסיפורט מוחדר אל השריר שמתחת לקמט, חומר מילוי הקמטים (חומצה היארלורונית) מוזרק אל מתחת הקמטים לצורך מילוי החלל שנוצר ולשם הרמת העור עד להעלמת הקמט. 
פנו עוד היום אל ד"ר ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית, ותיהנו מתוצאות נפלאות וטיפולים מתקדמים במיוחד. 

 


הזרקות בוטוקס – מה חדש?


בוטולינום או בשמותיו המסחריים דיספורט ובוטוקס, הפך למותג מוביל בין חומרי מילוי קמטים המוזרקים לעור לשיפור והצערת מראה הפנים.

 

1. גיל – גיל הביקוש להזרקת הבוטוקס יורד עם השנים וזאת כתוצאה מההכרה בכך שפגמים פיזיים גובים מחיר רגשי ולא צריך להזדקן כדי     לטפל בפגמים שמפריעים לנו. 

 

2. נגד דיכאון – מחקרים הצביעו על ירידה במינון תרופות נגד דיכאון ב- 30% מהמטופלות/ים שקיבלו הזרקות בוטוקס למצח ולעיתים אף         הפסקת התרופות נגד דיכאון לחלוטין.

 

3. מיני בוטוקס – הזרקת מנות זעירות המאפשרת שיפור במקומות כמו סנטר וזויות הפה, בלי תופעות לוואי לא רצויות.

 

4. נוגדנים – בניגוד לסברה שהיתה בעבר כנראה לא נוצרת התנגדות לחומר, עם זאת יש לזכור שאצל כ – 1% מכלל המטופלות/ים,             הזרקת בוטוקס לא תשיג את התוצאה המצופה.

 

 

והכי חשוב: לא להתבלבל: בוטוקס או דיספורט אינם חומרי מילוי – חומצה היאלורונית היא חומר המילוי הנפוץ ביותר. דיספורט ובוטוקס פועלים להחלשת פעולת שרירים הגורמים עם הזמן לקמטים.

 

כאב בהזרקה: ככלל זה כואב מעט מאוד ולא מפריע לרוב המטופלות, בחירה נכונה של תתמיסת בוטולינום טוקסין מומס, מפחיתה את הכאב. לאלה שרגישות במיוחד ניתן לעזור ע"י מגוון אמצעים: כדור נגד כאבים חצי שעה לפני ההזרקה, קירור מקומי לפני ההזרקה, EMLA.


כואב לך? חוששת? בקשי אמצעי להקטנת הכאב.