דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

ניתוח עיצוב ומתיחת ירכיים – פיתרון פלסטי לעיצוב הירך

ניתוח עיצוב ומתיחת ירכיים – פיתרון פלסטי לעיצוב הירך

 

ניתוח מתיחת ירכיים, המוצע על ידי ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, נחשב בין הפתרונות היעילים ביותר, במקרים של עור עודף באזור הירכיים. במרפאותיו של ד"ר ברגר, הממוקמות בחיפה ובקרית ביאליק, תוכלו למצוא מגוון של פתרונות פלסטיים שונים, לרבות ניתוח מתיחת ירכיים לצורך עיצוב ירכיים, הנחשבים יעילים ומתקדמים ביותר. ניסיונו המקצועי הרב של ד"ר ברגר, הידע שצבר בתחום וכן היחס האישי והליווי הצמוד שמעניק למטופליו, מאפשרים לו להציע לכם את הטוב ביותר.

 

מהו ניתוח מתיחת ירכיים?

ניתוח מתיחת ירכיים הינו ניתוח פלסטי העוזר להתמודד במקרים של עודפי עור גדולים במיוחד באזור הירכיים, העלולים לגרום, מלבד לתחושה הלא נעימה והמראה הלא אסתטי, גם לבעיות רפואיות שונות. ניתוח מתיחת ירכיים, המשמש לצורך עיצוב ירכיים, מתאים במקרים של הרזייה גדולה מאד במשקל, שהותירה עודפי עור שאינם אלסטיים דיים מכדי להתכווץ. הפתרונות המתקדמים, במסגרת הרפואה הפלסטית, הובילו לפיתוחם של טיפולים מסוגים שונים, העוזרים להתמודד עם עודפי העור ומסייעים בחיטוב הגוף. ניתוח עיצוב ירכיים, הינו אחד מהם. 


במסגרת ניתוח זה מוסר העור העודף, נמתח העור שנוצר ומתבצע הליך של עיצוב ירכיים מחודש. תוצאותיו של הניתוח כוללות את הצרת היקף הירכיים לצד הסרת העור העודף. במקרים רבים מתבצע ניתוח זה לצד ניתוח שאיבת שומן. 

ניתוח מתיחת ירכיים מתבצע במשך מספר שעות, תחת הרדמה מלאה, ובמסגרתו נעשה חתך באזור המפשעה, המאפשר למתוח את העור כלפי מעלה, או באמצעות חתך לאורך הירך, העוזר למתוח את העור למספר כיוונים. ההחלמה מהניתוח אורכת מספר שבועות בדרך כלל,  אולם כבר במהלכה ניתן לראות תוצאות מיידית. יש לציין, כי על מנת ליהנות מתוצאותיו של הניתוח לאורך זמן, חשוב לשמור על משקל גוף תקין ולשלב גם פעילות גופנית, שכן אלו לא תישמרנה במקרים של השמנה חוזרת. שיטות הניתוח השונות עוזרות להתמודד עם מקרים שונים, ובהתאם למצוא את הפתרון הנכון והמתאים ביותר לכל מטופל. 

מקצועיות, שירות ברמה גבוהה ופתרון רפואי מתאים

הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים, במסגרת הרפואה בתחום הפלסטי, מאפשרים לנו ליהנות מגוף מחוטב ומעוצב יותר. עיצוב ירכיים בעזרת פתרונות אלו, מעניק לנו איכות חיים טובה יותר ומראה אסתטי יותר. בעזרתו של ד"ר ברגר ובזכות ניסיונו הרב בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, ניתן למצוא ניתוחים פלסטיים יעילים במיוחד, המתאימים למקרים שונים. התאמתו המדויקת של הטיפול לצרכיו של המטופל, ביצועו של הניתוח הפלסטי באופן המקצועי והמיומן ביותר, וכן האווירה הנינוחה והנעימה במקום, מאפשרים לד"ר ברגר לספק את המענה המתאים והנכון לכל מטופל ומטופל. 

 
ניתוח עיצוב ומתיחת ירכיים – פיתרון פלסטי לעיצוב הירך