דר ברגר
בתחילת החודש הוזמן ד"ר ברגר להרצות בכנס הדו שנתי של האיגוד האירופאי לכירורגיה פלסטית אסתטית "EASAPS" אשר התקיים ברומניה וחזר עם חידושים מעניינים בתחום.. כמדי שנה לוקח ד"ר ברגר חלק בכנס השנתי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ומתעדכן בכל החידושים שעתידים לבוא בתחום. בהתאם לרפורמה שבתוקף מ 1.7.2016 הורע מאוד מצבם הביטוחי של בעלי ביטוחים משלימים ובעלי פוליסות בריאות חדשות: בוטל מסלול ההחזר בגין ניתוחים או פעולות שבוצעו באופן פרטי.. ניתוח צוואר בניתוח נפרד!!! מהפיכה בתחום ניתוחי החזה - שתלי B-LITE !! 25.1.15 - הפסיקה האחרונה של רשות המיסים בנוגע לעתירתו של ד"ר ברגר לבג"ץ: "רופאים לא יידרשו יותר בפירוט פרוצדורות רפואיות בחשבוניות מס" ניתוחים לבני נוער בקיץ:
חופשת הקיץ של התלמידים בפיתחה, ואיתה התלבטות - האם קודם לבלות, או לשפר את המראה על ידי ניתוח פלסטי, וכמובן במה להשקיע את הכסף. הניתוח הנפוץ ביותר לבני נוער הוא ניתוח אף, החל מגיל 15-16 לבנות ו- 16-17 לבנים.
ניתוח אף הוא מבין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר במדינת ישראל.. ניתוח אף פופולרי נעשה בשיטה הסגורה, יחד עם זאת נמצאו יתרונות רבים לניתוח אף בשיטה הפתוחה.. גם ניתוח אף פתוח וגם ניתוח אף סגור הם ניתוחים טובים וראויים, הבחירה מביניהם תלויה באבחון הפגם ותיקון האף.
מתכננת לעבור ניתוח פלסטי בחזה וחוששת שלא תוכלי להניק? לפנייך התשובות לכל השאלות המטרידות..
למרות שניתוחי החזה נפוצים מאוד, עדיין קיים בקרב נשים רבות החשש מפגיעה ביכולת להניק. בכדי להסיר ספקות, ריכזנו עבורכן את כל המידע הדרוש, וכיצד ישפיע, אם בכלל, כל אחד מניתוחי החזה על יכולת ההנקה
הזדקנות הפנים ~~~ "התרוקנות": עם ההתבגרות נספג חלק מהשומן התת-עורי בפנים ויש נפילה של העור. לעיתים הרמת (מתיחת) פנים מספיקה, אך לעיתים יש להוסיף נפח ע"מ לקבל תוצאה משופרת ויפה יותר שאיבת שומן-מה חדש?
בשנים האחרונות הוכנסו טכנולוגיות חדשות-אולטרסאונד, לייזר, גלי-רדיו RF
הנסיון הוכיח שלא הושגו יתרונות בהוצאת השומן, כיווץ העור או תהליך ההחלמה בשיטות הללו לעומת שאיבה רגילה (אלא רק בעלויות). שאיבת שומן המתבצעת ע"י מנתח פלסטי מיומן נותרה השיטה המובילה לעיצוב הגוף. מקצועיות היא העיקר
הקטנת חזה לגבר (גניקומסטיה): רוב הגברים שמגיעים לניתוח הזה חושבים ש"רק להם זה קרה..." לא כך: זוהי בעיה כלל לא נדירה. הניתוח פשוט יחסית, שאיבת שומן מהחזה ולעיתים כריתת רקמת שד. נדיר שצריך לכרות עור עודף. בד"כ הצלקת מינימלית ובקושי נראית, ההחלמה קלה מאוד ובעקבותיה נפוץ המשפט: "למה חיכיתי עד עכשיו?!...

מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן – ליהנות מפתרונות אסתטיים מתקדמים


כולנו רוצים גוף מושלם, מתוח וחטוב. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו ליהנות ממגוון של פתרונות אסתטיים שונים, העוזרים לנו להגשים חלום ולהתהדר בגוף, בעל מראה צעיר ורענן יותר. אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים בשנים האחרונות הוא ניתוח מתיחת בטן. ניתוח זה, המוצע על ידי פלסטיקאים מומחים, הינה דרך נפלאה לשוות לבטן מראה טוב יותר, בעיקר לאחר הורדה ניכרת במשקל ובמקביל ליהנות מתחושה נוחה ונעימה יותר.

 

כיצד מתבצע הניתוח ?

ניתוח מתיחת בטן נחשב כהליך כירורגי מתקדם, המאפשר קבלת בטן שטוחה יותר והצרת היקפי הגוף. הניתוח, הנקרא גם אבדומינופלסטיה (Abdominoplasty) הינו ניתוח פלסטי מורכב, המתאים לכל אלה, המעוניינים להיפטר מעודפי עור ושומן בבטן, בין אם בעקבות ירידה דרסטית במשקלם, או במידה ומדובר בנשים, בעקבות הריונות רבים.


במסגרת מתיחת בטן, מבצע המנתח שני חתכים עיקריים, הראשון מעל אזור המפשעה ואילו השני סביב אזור הטבור. לאחר שמפריד המנתח את העור והשומן מהשרירים, מקרב המנתח את שרירי הבטן זה לזה, ובמקביל מהדק את העור מעליהם. ברוב המקרים הניתוח ישולב עם שאיבת שומן של המותניים והבטן העליונה. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ואורך בין שעתיים לשלוש שעות. לאחר הניתוח קיים צורך באשפוז של יממה, בדרך כלל, על מנת להתאושש ולהחלים כראוי. לאחר החזרה הביתה מתקיים תהליך התאוששות של מספר שבועות, שלעיתים כרוך גם בלבישת חגורת בטן לצורך החלמה מהירה וטובה יותר. ניתוח מתיחת בטן יכול לשנות באופן דרמטי את מראה הבטן, אולם חשוב לדעת, כי לאחר הניתוח נותרת צלקת, המשתנה באורכה ובמראה הסופי שלה במשך הזמן, בהתאם לנתונים המקוריים של המטופל לפני הניתוח.
           
 כיצד לבחור מנתח מתאים ?

במידה ואתם מעוניינים במתיחת בטן, מומלץ לכם לפנות אל פלסטיקאי מקצועי, המתמחה בניתוחים מסוג זה. אתם מוזמנים לבוא לד"ר ברגר – מנתח פלסטי בכיר לפגישת ייעוץ. במסגרת המפגש תתבצע בדיקה ואבחון מצבכם, על מנת לבדוק האם ניתוח זה אכן נדרש ואיזו פעולה פלסטית מדויקת יש לבצע. מפגש זה יאפשר לכם לדעת בדיוק לקראת מה אתם הולכים וכן ליהנות ממקצועיות, ניסיון ויחס אישי לאורך כל הדרך.


כאשר אנשים הולכים לקראת ניתוחים פלסטיים, בחירתו של פלסטיקאי מתאים חשובה ביותר על מנת ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר. לא די במרפאה קרובה לבית או בהצעת מחיר נמוכה.

 

ד"ר יוסף ברגר - לבחור נכון ללא פשרות

ד"ר יוסף ברגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסטתית, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות פלסטיים מתקדמים, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. ד"ר ברגר, בעל עשרות שנות ניסיון בתחום הפלסטיקה ומומחה לניתוחים פלסטיים מסוגים שונים, מאמין בהגשמת חלומות ובהזדמנות לבחור נכון ומתאים.


בקליניקה של ד"ר ברגר תוכלו לזכות בטיפול מקצועי, ביחס אישי לאורך כל הדרך וברמת שירות גבוהה במיוחד. בין אם מדובר בניתוח למתיחת הבטן, הגדלת חזה, מילוי קמטים ועוד, יותאם לכם הטיפול המתאים והנכון ביותר.

מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן
מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן
מתיחת בטן מתיחת בטן מתיחת בטן